Vyroba polotovarov

Pre spoľahlivú službu  porezu a olepenia hrán plošného materiálu je dôležité mať spoľahlivých dodávateľov, preto spolupracujeme  s overenými  dodávateľmi.
Zákazník si objednáva materiál cez internetovy formular – konfigurator porezu, alebo priamo na predajni.
Po zadaní objednavky, smerujú zvolené rozmery do optimalizačneho softwaru. Jeho vystup tvori vyrobny prikaz pre narezove centrum.

Pracovnik na zariadeni naformatuje požadované diely a označí štitkami každy diel, teda zakazník si uplne jednoducho podla nich vytriedi materiál. Štitok obsahuje udaje o rozmeroch, o olepeni hran, o materiali a identifikaciu dielu zakaznikom.
Narezove centrum umožňuje ďalšie možnosti, napr. funkcia odstranenie tzv. bananoveho efektu pri rezani uzkych pasov, funkcia vyrezu  otvoru do dosky a ďalšie zjednodušenia, podporovane intergrovanými sofwermi. 
Narezane diely sa ukladaju na palety.

Po narezaní materiálu sa olepujú hrany dielov na olepovačke. Pracovník zvoli prislušny program a vklada do zariadenia diely.

Zariadenie obsahuje viacero agregatov ktore sa zučastnuju na opracovaní hrany. Mimo bežnych agregatov zariadenie ma k dispozicii predfrezovaciu jednotku, predhrev  materialu, nastreky pre citlive materialy a finishing, nezávislé rozkovače , osobitne radiusove cidliny 1mmm a 2mm , regulacia rychlosti olepenia a ďalšie ....

Po olepení nie je potrebné viac diel upravovať. Dokažeme olepiť hrany bežnych ako aj hlboko gravirovanych, matovanych, alebo vysokolesklych materiálov. Pre kupelnovy nabytok, alebo nabytok so zvyšenym stupnom vodeodolnosti olepujeme periodicky aj PU lepidlom bielym alebo natur. Z bežnych EVA lepidial použivame biele alebo transparentné lepidlo.

Po olepeni dielov a uložení na paletu, si zakazník pride pre material, alebo ponukame službu dovozu. Material na palete sa v pripade potreby bali do papierovehoobalu, alebo do teplomzmrštitelnej folie.


Vyroba nabytku

Poradenstvo je zaklad spravneho vyberu zostavy nabytku. Pracujeme so širokym spektrom materialov a značiek... BLUM, HETTICH, HEFELLE, EGGER SVET DVIEROK, KRONOSPAN, VIBO, STRONG, FRAKNKE, BLANCO, ELICA  a vela ďalšich.

Pre zakazníka je veľky problém zorientovať sa na trhu. Postupujeme teda systematicky, aby si klient  mohol utvoriť obraz možností trhu a potom riešime smer a kokretny nábytok. Zrealizujeme návrh, cenovu ponuku, podla navrhu podklady pre inštalacie, resp. zmenu inštalacii ak treba a rovnako podklady pre obklad ak je potrebne. Je doležite aby zakaznik vybral všetky materialy a komponenty pre nabytok az potom vstupuje zákazka do vyroby. Dodacia doba je v zavislosti od druhu nabytku, resp dlžky dodania niektorych materialov.